Подорож професіями

   
  

   
  
   15 червня 2016 року на території Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся профорієнтаційний інтерактивний масовий захід "Подорож професіями”. Його мета – ознайомлення шкільної молоді зі світом професій, вироблення свідомого ставлення до праці та можливість спробувати себе в тій чи іншій професії. Організатором інтерактивного заходу став Надвірнянський районний центр зайнятості. Понад 150 школярів міста з цікавістю освоювали 28 професій, а саме: пожежник-рятувальник, музикант, лікар, медична сестра, соціальний працівник, електрозварник ручного зварювання, писанкар, вишивальниця, перукар, візажист, коваль, манікюрник, кухар, кондитер, маляр,художник, столяр, муляр, лицювальник-плиточник, тесляр, штукатур, офіціант, бармен, хореограф, кравець, поліцейський, військовослужбовець, фотограф, які були представлені роботодавцями району та навчальними закладами (Надвірнянське ПТУ№11).
      Розпочався захід з виступів дитячих танцювальних колективів Надвірнянщини та зі вступного слова директора загальноосвітньої школи №1 Петра Маланюка, який привітав дев'ятикласників із закінченням школи, вручив атестати та наголосив, що сьогодні у них подвійне свято, адже мають ще гарну нагоду практично приміряти багато професій на себе, що допоможе їм в самовизначенні.        
    Продовжила святковий захід фахівець з профорієнитації районного центру зайнятості Уляна Півторанюк, яка ознайомила із правилами, порядком проведення, часом відведеним на  інтерактивний захід ”Подорож професіями”. Дівчатка-семикласниці, які виступили в ролі ведучих, розповіли про важливість вибору професії.
В центрі реєстрації працювали фахівці районного центру зайтятості: заступник директора Олена Гуменюк, начальники відділів Тетяна Плесканка, Наталія Андрійович, Ірина Ткач,  заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ганна Скрипник. Активно долучилася до роботи реєстраційної комісії і представник обласного центру зайнятості Ольга Шевчук.
Під час реєстрації кожна дитина отримала запрошення, яке давало їй можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей кожен «робітник» виконував свої професійні обов’язки, за що отримував заробітну плату у вигляді “гривників”. Витратити «гроші» діти могли в «крамниці», де були наявні солодощі, соки та на згадку про захід отримали і частину виробів, виготовлених власноруч.
При завершенні заходу директор школи Петро Маланюк подякував організаторам даного дійства за проведення корисної та практичної  профорієнтаційної роботи. На згадку школі Водославський Василь Васильович (коваль) подарував ковану підкову, виготовлену власноруч.   
    Інтерактивний захід «Подорож професіями», подарував дітям можливість ненадовго подорослішати, проявити свої таланти і здібності, а профорієнтаційна спрямованість заходу та ігрова форма його проведення  дозволили підростаючому поколінню максимально усвідомити значущість тієї чи іншої професії.

Надвірнянський районний центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *