Подвиг Героїв Майдану назавжди залишиться у нашій пам’яті!

 


 

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали життя за краще майбутнє своєї країни. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку. І ми вже не зійдемо з цього шляху. Він не буде простим, але приклад Героїв Небесної Сотні ніколи не дасть нам здатися, скласти руки й відмовитися від поставлених цілей.
На Майдані пліч-о-пліч стояли українці, переповнені бажанням жити у вільній країні. Спочатку ми вимагали права вибору, потім нам довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів – вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, але не здавались. Так на Майдані з’явилась ще одна сотня – Небесна. Кожен з неї заплатив за свої переконання життям.
Переконаний, спільними зусиллями ми змінимо країну і Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні. І це буде найкращою даниною їх світлій пам’яті.

Слава Героям Небесної Сотні!
Слава Україні!
 
 
Голова райдержадміністрації                                                                       Олександр Кеніз 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *