“Польський досвід ревіталізації міст, як основа до розробки концепції ревіталізації українських міст”

ГО “Товариство Лева” м. Львів та “Terra Humana” м.Варшава, Польща реалізовують проект “Ревіталізація: як нова ідея щодо сталого розвитку міст. Польські ідеї із сфери ревіталізації для українських міст-самоврядування міст у публічній дипломатії”, що фінансується Міністерством Закордонних справ Республіки Польща.
З 28 по 30 жовтня 2019 року в міській бібліотеці для юнацтва в м. Надвірна проходить трьохденний семінар на тему “Польський досвід ревіталізації міст, як основа до розробки концепції ревіталізації українських міст”.
Експертами є:
-Едита Кучма-секретар ради гміни Дидня (сільська гміна у східній Польщі. Належить до Березівського повіту, Підкарпатське воєводство), спеціаліст з інвестицій, просторового землевпорядкування та фондів підтримки.
-Ернест Новак – бурмістр м.Загуж (Підкарпатське воєводство).
-Павел Ментельські – тренер, консультант з питань стратегії, програм та аудиту сталого розвитку, управління в місцевому самоврядуванні та НУО, розробки та управління проектами, програмами та планами місцевого самоврядування (Підкарпатське воєводство).
Партнерами в реалізації проекту в м. Надвірна є громадські організації “Надвірнянська філія Студентського братства”, “Надвірнянський туристично-інформаційний центр” та відділ культури райдержадміністрації.
Учасниками семінару є представники громадських організацій, районних установ, працівники міської ради та райдержадміністрації.
Метою проведення семінару є передача знань і позитивного практичного досвіду Польщі та розробка концепції ревіталізації територій і об’єктів міста Надвірна.

Довідково:
Ревіталізація – (від лат. re … — відновлення та vita — життя, дослівно: повернення життя) поняття, що використовується в науковій і практичній діяльності, яке характеризує процеси відновлення, оживлення, відтворення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *