Попри карантинні обмеження, продовжується прийом конкурсних пропозицій творів, які будуть надруковані цьогоріч за кошти обласного бюджету

Державний комітет телебачення і радіомовлення України інформує, що на період карантинних обмежень, запроваджених в Києві, Держкомтелерадіо тимчасово призупиняє прийом громадян з метою видачі свідоцтв про внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготовлювачів та розповсюджувачів видавничої продукції.
Ці зміни запроваджено відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Додаткові питання за електронною адресою irina@comin.gov.ua

Водночас нагадуємо, що до 30 квітня відбувається прийом конкурсних пропозицій з визначення книжкових видань, які будуть надруковані на Прикарпатті у 2021 році за кошти обласного бюджету.

Суб’єктами подання заявок можуть бути як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Грушевського, 21, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кабінет 469.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *