Послаблення карантинних заходів обговорили під час онлайн-брифінгу в ОДА

Сьогодні на онлайн-брифінгу перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка розповіла, що на засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС були затверджені заходи щодо послаблення карантину. Однак карантин в області продовжено до 22 червня.

Зауважувалось, що з 22 травня в області дозволено проведення спортивних заходів до 50 осіб і без глядачів, релігійних заходів, де перебуватиме не більше однієї особи на 10 м2, роботу міського, приміського та внутрішньо обласного транспорту, що не виходить за межі області, діяльність готелів без ресторанів та роботу закладів охорони здоров’я, що надають стоматологічні послуги. З 1 червня дозволяється відвідувати заклади дошкільної освіти.

Слід зазначити, що Івано-Франківщина вступає в другий етап виходу з карантину. Однак важливим є те, що залишаються обмежувальні заходи, яких усі повинні ретельно дотримуватися відповідно до вимог.

Посадовиця розповіла про епідемічну ситуацію в області: «За останній тиждень спостерігається стабільна ситуація, про що свідчить ПЛР-діагностика захворюваності на COVID-19. За чотири дні було проведено 1000 таких досліджень, з них 300 проводились уперше, підтверджено 47 нових випадків захворюваності на коронавірус. За останню добу підтверджено один позитивний випадок у дитини до 18 років. У цілому в області від початку реєстрації захворювання підтверджено 1268 позитивних випадків, з них 25 у дітей. У 3082 випадках не виявлено вірусу COVID-19».

Наголошувалося, що за даними щоденного оперативного моніторингу повторних випадків захворювань на COVID-19 протягом березня – травня поточного року в області не зареєстровано.

Також йшлося про виплату заробітної плати медичним працівникам області.

«Заробітна палата за квітень виплачена в межах тих обсягів фінансування, які затверджені закладами. Зараз здійснюється їх контрактування з Національною службою здоров’я України по додаткових пакетах, пов’язаних з наданням допомоги хворим з COVID -19, що дасть можливість в найближчий час отримати додаткові кошти та розрахуватись із працівниками. Станом на сьогодні по восьми закладах першої лінії уже укладені відповідні угоди з НСЗУ», – розповіла Марія Савка.

Про це повідомили на офіційному сайті Івано-Франківської ОДА.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *