Працівники управління соціального захисту населення Надвірнянської районної державної адміністраціїї привітали дітей пільгових категорій з числа  дітей з інвалідністю з Днем святого Миколая

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Одне з найбільш шанованих християнських свят в Україні – день Святого Миколая, свято захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру, вселяє у душі світлі почуття, надихає творити добро. Святий Миколай здавна опікується дітками. На нього чекають мільйони малюків в усьому світі та сподіваються на своєрідне диво та здійснення заповітних мрій. У цей час всі діти з нетерпінням чекають дива.

За сприяння голови районної державної адміністрації Володимира Паська, голови районної ради Олександра Кеніза та заступника голови районної ради Івана Жигалюка саме таку довгоочікувану казку влаштували  працівники управління соціального захисту населення Надвірнянської районної державної адміністраціїї для дітей пільгових категорій з числа  дітей з інвалідністю.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *