Працевлаштування молоді – корисні порадиФахівці Надвірнянського районного центру зайнятості систематично проводять індивідуальні профконсультації та групові заходи. Під час спеціалізованих семінарів спеціалісти навчають безробітних техніці пошуку роботи, вмінню спілкуватися з майбутнім роботодавцем під час співбесід, складати резюме, заповнювати різні документи. Особливо важливими є проведення заходів з молоддю.
З цією метою 11 листопада 2015 року відбувся тренінг-семінар на тему: «Особливості зайнятості молоді», на якому фахівець центру зайнятості розповіла про основні моменти, які стосуються пошуку роботи. «Причинами такого становища називають недостатній професійний та життєвий досвід у молодої людини», – вела бесіду спеціаліст.
Розпочався захід з ознайомленням в профінформаційному секторі з папками різноманітної тематики, що стосувалась питанні працевлаштуванні молоді. Це – «Сайти для пошуку роботи», «Міграційні питання і наслідки», «Поради молоді», «Ефективна співбесіда», «Моделі поведінки осіб при співбесіді» тощо. На тренінгу безробітні молоді особизмогли опанувати тест «Вміння спілкуватися», який дав змогу визначити показник від низького до високого рівня вміти спілкуватись з потенційним роботодавцем з метою працевлаштування на роботу.
«Людині, що шукає роботу, необхідно постійно пам'ятати про те, що конкуренція між претендентами на вільні робочі місця постійно загострюється, а перемогу в цій боротьбі отримують якраз ті, хто найбільш підготовлений до неї», – наголосив фахівець.
Семінар проходив у невимушеній атмосфері спілкування, конструктивного діалогу між слухачами – тією категорією молодого покоління, яка потребує посиленої уваги та допомоги.
 
Надвірнянський районний центр зайнятості.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *