Працівників ПАТ “Нафтохімік Прикарпаття” привітали з професійним святом

  

  
У другу неділю вересня в Україні відзначають День працівників нафтової,  газової та нафтопереробної промисловості. Напередодні професійного свята на урочистих зборах працівників  ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" грамоти та подяки за сумлінну працю отримали кращі працівники підприємства.

  
  
Побажань сьогодні звучало багато. З професійним святом нафтовиків привітали голова правління ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Олександр Шиляєв, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович.
Кращі працівники отримували грамоти, подяки та медалі. Головного інженера Василя Дутчака відзначено медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям».
Відрадно те, що на підприємстві збережено обладнання та їх працівники беруть активну участь у захисті держави – зазначив Олександр Кеніз. Також посадовець побажав працівникам натхнення та нових висот у праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя!  
Музичні вітання лунали у виконанні солістів Віктора Струка, Йордани Шовгенюк, вокального квартету та тріо «Ягілочка», керівник Наталія Байдак.
На святковому заході відзначили майстринь декоративно прикладного мистецтва, працівниць підприємства, які представили виставку своїх робіт картин та вишиванок.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *