Представникам влади, релігійних організацій та благодійних фондів допоможуть незахищеним верствам населення

Заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук провела нараду за участю керівників релігійних організацій, благодійних фондів області.

Розглянуто заходи із підтримки органів влади соціально незахищеним верствам населення, людям, які перебувають в тяжких життєвих обставинах, особам з інвалідністю, людям похилого віку. Про цю роботу розповів директор департаменту соціальної політики ОДА  Володимир Корженьовський.

Обговорено питання щодо створення робочої групи та належної організації спільної благодійної роботи для вирішення окреслених проблемних питань. Розглянуто проведення заходів за участі територіальних  громад, благодійних фондів, департаменту соціальної політики облдержадміністрації та влади.

«На передодні новорічних та Різдвяних свят ми повинні творити добро і милосердя, намагатися допомогти кожному, хто має в цьому потребу. Це є втіленням високої любові до ближніх. У християнському віровченні обов’язком кожної людини визначено такі милосердні вчинки: голодного нагодувати, спраглого напоїти, голого одягнути, недужого відвідати», – зазначила Світлана Онищук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *