Представникам ОТГ з Вінниччини розповіли про роль туризму в економічному зростанні територій

За ініціативи Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування в облдержадміністрації провели засідання «круглого столу» з питань ролі туризму в економічному зростанні територій. Захід було організовано для представників ОТГ Вінницької області.

Директор ІФ ЦРМС Руслана Панасюк, відкриваючи засідання, зазначив, що туристична галузь нині є стратегічним напрямком соціально-економічного розвитку нашої області.

Начальник відділу туризму та міжнародної технічної допомоги управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ІФ ОДА Віталій Передерко розповів гостям про особливості розвитку туризму в нашій області. За його словами, Івано-Франківщина щорічно здатна приймати 8,2 млн туристів. На Прикарпатті розташовано близько 3, 9 тис. місць історичної, природної, архітектурної та археологічної спадщини, понад 120 музеїв, туристичних маршрутів довжиною понад 400 км., та 10 гірськолижних курортів (сумарна довжина трас понад 60 км). Окрім того, управлінець розповів вінничанам про реалізацію комплексної регіональної програми розвитку туризму Івано-Франківської області на 2016-2020 роки. Значна увага зосереджувалась питанню розвитку туристичної інфраструктури.

Ігор Мельничук, експерт з питань регіонального розвитку ІФ ЦРМС, наголошував, що туризм є однією із найбільших перспективних галузей економіки Прикарпаття. Наша область має об’єктивні і вагомі передумови для її розвитку. За його словами, нині туристична галузь приносить бюджету країни більше 1% ВВП.  Поряд з тим, експерт акцентував увагу і на питаннях планування розвитку туризму у громаді, доцільності розвитку цієї галузі в ОТГ, розробки програми розвитку туризму та її реалізації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *