Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прес-конференція срібної призерки І Європейських ігор Олени Сайко

12 – 28 червня м. Баку Азербайджан відбулися І в історії Європейські ігри. Україну на цьому престижному турнірі представляли 243 спортсмена у 19 з 20 видів спорту.
Відзначимо, що в азербайджанській столиці українська збірна здобула 46 медалей (8-14-24) і стала 5-ю за кількістю медалей та посіла 8-е загальнокомандне місце серед 50 найкращих країн Європи.

Однією з кращих спортсменок, є наша землячка Олена Сайко, яка стала срібною призеркою з боротьби  самбо. Олена привезла до Надвірної срібну медаль, і мала нагоду показати трофей місцевим журналістами та представникам влади.
09 липня 2015 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулась прес-конференція срібної призерки І Європейських ігор у м. Баку Азербайджан – Олени Сайко,  Заслуженого тренера України, Залуженого працівника фізичної культури і спорту – Євгена Боднарука, віце – президента Івано-Франківської обласної федерації спортивного та бойового самбо – Романа Мажака.
Привітати переможців прийшли голова райдержадміністрації Олександр Кеніз та його заступники, голови районної та міської рад.