Презентація інноваційних форм пошуку роботи

Семінари – це заходи, метою яких є надання практичної допомоги з техніки працевлаштування, підвищення самооцінки людей, що до нас звертаються.

Семінари – це заходи, метою яких є надання практичної допомоги з техніки працевлаштування, підвищення самооцінки людей, що до нас звертаються.
Сформувати впевненість молодих осіб у майбутньому, розширити межі стереотипів щодо працевлаштування, підвищити мотивацію до праці та впевненість в собі – всі ці питання  були висвітлені на профінформаційноому семінарі « Молодь на ринку праці», який був проведений 11 жовтня 2016 року в Надвірнянському районному центрі зайнятості.
Фахівець Надвірнянського центру зайнятості Уляна Півторанюк провела   інтерактивні вправи: «Яку саме роботу я шукаю?», «Інвентаризація  власних умінь». Учасники розповіли про свої дії з пошуку роботи, спробували з‘ясувати причини непрацевлаштування кожного зокрема, обмінялися досвідом, розповіли про методи і способи, які використовувалися кожним.
Практичною частиною семінару був показ відеорезюме та прикладів його презентації.  Власні погляди щодо презентування відеороликів були озвучені безробітними.  “Переваги при працевлаштуванні надаються активній, мобільній молоді. Тобто, тим людям, які швидко адаптуються в суспільстві, мають належну освіту, володіють різними видами сучасної технології" – наголосила спеціаліст. Адже в рамках проведення семінару було обговорено питання причин безробіття та їхнього подолання.
Нові знання та навички, отримані під час семінару, допоможуть кожному учаснику впевненіше відчувати себе на ринку праці та обрати власну стратегію пошуку роботи.
 
Уляна Півторанюк — провідний фахівець
відділу активної підтримки безробітних
 Надвірнянськогго районного центру зайнятості           

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *