Презентація книгиЦього року письменниця, журналістка, громадська діячка, авторка трьох прозових книжок, численних ліричних та релігійних збірок, член НСПУ Марія Влад відзначила 75-річний ювілей. З цієї нагоди у видавництві ПП «Писаний камінь» вийшла друком поетична збірка «Барвінкові Розтоки Марії Влад. Вибрані поезії». 10 вересня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулась презентація книги, жваве, цікаве спілкування з авторкою. Завідувач відділу обслуговування центральної районної бібліотеки Надія Мартинюк представила письменницю-ювілярку, її творчість. Вірші почала писати у ранньому дитинстві.

Автор поетичних хбірок “Грають в дримби вітри”, “Живиця”, “Мелодії травня”, “Віно”, “Чиста злива”, “Час пробудження птиць”, “Мова полонин”, “Біла днина”, “Вірші та поеми”. Замість анотації до нової книги поезій авторка звертається до читачів: «Відбираю поезії з написаного за сімдесят літ і сама повертаюся у найсвітліше, у найболючіше. Вплітаю все це у барвінковий вінок – нехай пливе, розтікається і дарує по цвітці кожному. Виказане серцем, висповідане душею, – прийміть маленьке за велике». Майже дві години аудиторія спілкувалася з гарною людиною, талановитою письменницею, поетесою, яка понад усе любить свою рідну Гуцульщину, Україну і всіма своїми силами, талантом намагається бути корисною. Заслуги пані Марії належно поціновано: 2003 року вона стала лауреатом премії “Благовіст” за книжку “Який цей світ”,
в 2009 році – дипломантка конкурсу “Коронація слова” за роман “Святий Йосиф Обручник”. Марію Влад нагороджено офіцерським Хрестом з мечами, орденом княгині Ольги III ступеня та журналістською відзнакою “Золоте перо”.

Нам приємно, що перша презентація поетичної збірки «Барвінкові Розтоки Марії Влад» відбулась в Надвірній у рамках 22-го Міжнародного Гуцульського фестивалю.
Дякуємо БО «Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев»янка» за подаровані книги для бібліотек району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *