Презентовано Концепцію «Децентралізація: сектор освіти»

На стратегічній сесії щодо секторальної децентралізації у сфері освіти було презентовано концепцію, яка визначає матрицю реформи, операційні цілі та завдання на 2017 рік.

На стратегічній сесії щодо секторальної децентралізації у сфері освіти було презентовано концепцію, яка визначає матрицю реформи, операційні цілі та завдання на 2017 рік.

Концепція «Децентралізація: сектор освіти» включає розподіл освітніх повноважень, ключові задачі, план впровадження на 2017 — 2018 рр. та приклади можливих показників ефективності. Також вона визначає інструменти для досягнення результатів: розширення мережі опорних шкіл та підтримка вже створених, оптимізація малокомплектних шкіл, впровадження енергоефективних заходів, організація доведення учнів та вчителів тощо.

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко наголошував, що основне завдання децентралізації в 2017 році — секторальне просування реформи – в освіті, медицині, культурі, системі надання адмінпослуг, земельних відносинах, дорожній інфраструктурі, сфері планування територій.

Також раніше вже відбулись стратегічні сесії щодо напрацювання пропозицій до плану дій Уряду на 2017 рік з реформи децентралізації та визначення пріоритетів у будівельній галузі, галузі культури, дорожньої інфраструктури, а також щодо сфери «місцеві бюджети».

Довідково

В Україні триває процес створення мережі опорних шкіл і на сьогодні, порівняно з 2016-м роком, їх кількість збільшено з 137-ми до 178-ми, 39 з яких знаходиться в об’єднаних територіальних громадах.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *