ПРЕЗИНТАЦІЯ ШАШКОВОЇ ГРИ В ПРИКАРПАТСЬКОМУ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОМУ ЛІЦЕЇ ВІД ЧЕМПІОНКИ СВІТУ ОЛЬГИ БАЛТАЖИ

 

 
15 квітня в Прикарпатському військово-спортивному ліцеї відбулася презентація шашкової гри від чемпіонки світу з шашок Ольги Балтажи.

Івано-Франківська обласна федерація шашок спільно з відділом молоді та спорту райдержадміністрації в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» організували для ліцеїстів шашкові змагання з чемпіонами України, жителями Ланчина Олександром Ковалем та Романом Залуцьким під чітким керівництвом заслуженого майстра спорту України, чемпіонки світу з шашок Ольги Семенівни Балтажи. 10 річні чемпіони провели одночасні ігри з п’ятьма учасниками з грив в шашки-64. Також, 10 річні чемпіони продемонстрували ліцеїстам свої медалі та нагороди.

Звичайно, що такий вид спорту, як шашки потребує більшої популяризації серед сучасної молоді. Однак, розуміння, що інтелектуальні здібності своїх вихованців потрібно розвивати є у директора Прикарпатського військово-спортивного ліцею Миколи Мартинюка. За його сприяння та допомоги віце-президента обласної федерації шашок Тараса Лялика, який подарував закладу шашки та дошки, після уроків учні зможуть проводити свій вільний час  за грою в шашки.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *