При наданні послуг із перевезення пасажирів необхідно створити належні умови особам з інвалідністю

Представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в обласній державній адміністрації Микола Макар провів інструктаж для водіїв комунального підприємства «ЕлектроАвтоТранс».

«Важливим є інформування водіїв автобусів та тролейбусів про надання послуг із перевезення пасажирів з інвалідністю. Необхідно подбати і про супровід та допомогу маломобільним пасажирам у транспорті», – зазначив Микола Макар.

Основною метою є засвоєння базових знань про надання послуг для осіб з інвалідністю та маломобільних груп на транспорті, з питань універсального дизайну, розумного пристосування, існуючої методики супроводу маломобільних груп населення та етики спілкування з цією групою пасажирів, запровадження змін в обслуговуванні маломобільних груп населення.

“Наші автобуси та тролейбуси оснащені системою кнілінгу для того, щоб людині з інвалідністю та маломобільним групам було легко і доступно потрапити в транспортний засіб і скористатися послугами”, – наголосив заступник директора КП “ЕлектроАвтоТранс” Андрій Тютюник.

Довідково

Інвалі́дність – ступінь втрати здоров’я у зв’язку із захворюванням, травмою (її наслідками) або вродженими порушеннями, що при взаємодії із зовнішнім середовищем може призводити до обмеження життєдіяльності особи (Закон України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні»).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *