Придбання житла дітям-сиротам

Від сьогодні в однокімнатній квартирі, що знаходиться в м. Надвірна (в панельному будинку з комунальними вигодами, загальна площа квартири – 37.5 кв.м., житлова площа -18.1.кв.м., вартість житла – 326 тис. грн.) мешкатиме Федорчук Микола Сергійович, 22.12.2001 року народження разом із своєю прийомною мамою Савин Марією Миколаївною.
У двокімнатній квартирі, що знаходиться в м. Івано-Франківськ (в цегляному будинку з комунальними вигодами, загальна площа квартири – 40.8 кв. м., житлова площа – 26.4 кв.м., вартість житла – 326 тис.грн.) проживатиме Даниш Ганна Дмитрівна, 24.10.1999 року народження. Ганна зараз навчається в Івано-Франківському базовому медичному коледжі за спеціальністю “Сестринська справа” та проживала разом із прийомними батьками, Матвейком Володимиром Богдановичем та Варською Оксаною Іванівною.
Микола Федорчук та Ганна Даниш перебували на соціальному квартирному обліку служби у справах дітей Надвірнянської районної державної адміністрації, як діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи, з їх числа, які потребують придбання житла.
Службою у справах дітей районної державної адміністрації проведено роботу щодо пошуку житла для проживання, а Надвірнянською районною державною адміністрацією за рахунок коштів субвенції з державного місцевому бюджету на придбання житла для дитини-сироти та особи, з їх числа було придбано квартири.
Прийомні матері спільно з дітьми-сиротами, щиро подякували керівництву служби у справах дітей Івано-Франківської обласної державної адміністрації та служби у справах дітей Надвірнянської районної державної адміністрації за придбання їм житла та за небайдужість до долі дітей-сиріт, особливо коли є складна ситуація – важливо щоб всі були разом і допомагали один одному, адже власне житло є хорошим стартом у доросле життя.
Присутні висловили сподівання на те, що з придбанням житла дитям, на долю яких випало чимало випробувань, будуть впевненіше почувати себе та будувати плани на майбутнє.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *