Прийнято бюджет району на 2019 рік

В Надвірній відбулася остання районна сесія в 2018 році. Депутати розглянули близько тридцяти питань порядку денного. Участь у роботі сесії взяли перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та заступник голови Ярослав Гундяк. Перед початком засідання відзнаками Президента України за гуманітарну допомогу в проведенні АТО нагороджено волонтерів Надвірнянщини: Миколу Кравчука, Івана Степника, Юрія Остапчука. Районною премією ім. Юрія Шкрумеляка в номінації поезія, проза нагородили лауреата Романа Киселюка.
Лауреатом районної премії ім. Юрія Шкрумеляка в номінації патріотичне виховання став Іван Андрушко. З нагоди 100-ліття створення Західноукраїнської Народної Республіки за багаторічну сумлінну працю в області державотворення грамотою обласної ради та ювілейною медаллю нагороджено Марію Ісопенко.
Далі депутати розглянули питання порядку денного. Де, було прийнято бюджет району на 2019 рік. Він складає один мільярд три мільйони триста вісімдесят шість тисяч гривень.
При прийняті головного фінансового документа депутати працювали злагоджено і професійно каже перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, який подякував обранцям за роботу.
На засіданні XXIV сесії депутати підтримали ряд заяв та звернень. В основному вони стосувалися господарки району. Зокрема, ремонту доріг, проблемних питань перевезень, ремонту та добудови закладів освіти та інше.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *