Прийнято районний бюджет на 2020 рік

18 грудня під час 31-ї сесії районної ради, у роботі якої взяв участь заступники голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та Ярослав Гундяк прийнятий районний бюджет на 2020 рік. Проєкт основного фінансового документа представила начальник управління фінансів РДА Леся Свідрак.
При формуванні районного бюджету на наступний рік враховано підвищення рівня соціальних стандартів. Зокрема, прожитковий мінімум на одну особу із 1 січня складатиме 2102 гривень, з 1 липня – 2197 гривень та з 1 грудня – 2270 гривень. Мінімальна заробітна плата з 1 січня 2020 року становитиме 4723 гривні.
Новизною бюджету наступного року є те, що з 1 квітня усі заклади охорони здоров’я фінансуватимуться із Державного бюджету через Національну службу здоров’я за договорами, укладеними на відшкодування вартості надання медичних послуг. Крім того, з 1 січня передаються видатки на відшкодування пільг та субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг та надання соціальної допомоги від Міністерства фінансів до Міністерства соціальної політики.
Визначено доходи районного бюджету у сумі 490416100 гривень, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 483187600 гривень та доходи спеціального фонду районного бюджету – 7228500 гривень.
Видатки районного бюджету в першу чергу спрямовуватимуться на оплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, оплату енергоносіїв та інші захищені статті видатків. Найбільшу питому вагу складає галузь освіти – 80, 9% усіх видатків.
Бюджет є збалансований, бездефіцитний і враховує усі необхідні першочергові видатки – підсумувала свій виступ Леся Свідрак.
Після розгляду та обговорення пропозицій депутати підтримали запропонований проєкт районного бюджету.
Також на засіданні сесії депутати затвердили зміни до Статуту комунальної установи «Надвірнянський інклюзивно-ресурсний центр», надали згоду на продовження термінів дії договорів оренди приміщень та затвердили фінансовий план на 2020 рік комунального підприємства “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги”.
Під час сесії керівництво районної ради вручили першому заступнику голови районної державної адміністрації Богдану Зеленчук подяку Надвірнянської районної ради за значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, сумлінну працю на благо громади та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *