Прикарпатці попрощалися з відомим українським спортсменом Романом Вірастюком

Сьогодні у манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання і спорту відбулося прощання з відомим спортсменом, директором Департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України, бронзовим медалістом чемпіонату Європи-1994 зі штовхання ядра, нашим краянином Романом Ярославовичем Вірастюком.
Сотні франківців та жителів області прийшли віддати останню шану земляку. Також провели у останню путь талановитого прикарпатця і Чудову Людину в.о. голови облдержадміністрації Марія Савка, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, міський голова Руслан Марцінків, заступники голови та керівники структурних підрозділів ОДА.

Роман Вірастюк помер на 52-му році життя. У спортсмена були проблеми із серцем. Кілька днів тому йому зробили позапланову операцію. За словами його брата Василя Вірастюка, Роману стало зле 10 липня в Івано-Франківську. На той момент лікарі визнали його стан стабільно тяжким і вирішили доправити до Києва.

Роман Вірастюк – відомий український спортсмен, брав участь у трьох Олімпійських іграх. А з 1995-го до 2005 року був капітаном Олімпійської збірної України з легкої атлетики.

Поховали Романа Вірастюка на Алеї слави центрального міського кладовища.

Вічна пам’ять про нашого славного земляка, спортсмена зі світовим іменем Р. Я. Вірастюка назавжди залишиться у серцях прикарпатців.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *