Прикарпатські аграрії взяли участь у селекторній нараді щодо проведення комплексу осінньо-польових робіт

Вчора Міністерством аграрної політики та продовольства України проведено селекторну нараду з питань проведення комплексу осінньо-польових робіт, зокрема посіву озимих зернових культур під урожай 2020 року та актуальних питань державної підтримки у поточному році.
У нараді взяли участь керівники департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та установ системи агропромислового комплексу області.

Під час наради заступник директора департаменту аграрної політики та сільського господарства Олена Альшанова подякувала аграріям за їхню важку працю, попри складні кліматичні умови, що склалися в державі в цілому. Обговорено питання та строки завершення осінньо-польових робіт.

Додамо, що у більшості великих сільськогосподарських районів спостерігається пересів прогнозованих площ під урожай 2020 року. Озимі культури, в тому числі озимий ріпак, посіяно на площі 70,2 тис. га, (що становить 77 відс. до прогнозу). Посів триває.

Довідково

На Прикарпатті всіма категоріями господарств зернові та зернобобові культури (включаючи кукурудзу на зерно) зібрано з площі 119 тис. га, що складає 79 відс. до прогнозу. Намолочено 594,3 тис. тонн зерна при середній врожайності 50 ц/га. Кукурудзу на зерно зібрано на площі 19,1 тис. га або 38 відс. до прогнозу, намолочено 127,1 тис. тонн зерна при середній урожайності 66,6 ц/га. Сої зібрано з площі 9,7 тис. га (36 відс.), намолочено 25,6 тис. тонн зерна при середній врожайності 26,4 ц/га. Соняшнику зібрано з площі 16,5 тис. га (68 відс.), намолочено 43 тис. тонн зерна при середній врожайності 26,0 ц/га.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *