Прикарпатські поліцейські активно долучаються до військово-патріотичного виховання школярів під час літніх канікул

Працівники вибухотехнічного відділу головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області та патрульні поліцейські провели для школярів заняття з безпеки.
27 травня стартувала молодіжна науково-пізнавальна патріотична програма «Чорний ліс – 2019», організаторами якої є департамент молодіжної політики та спорту ОДА та департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Після урочистого відкриття, 7 команд-учасниць вирушили в с. Вістова Калуського району (ПЗОВ «Лімниця»), де проходять змагання. Разом з дітьми до табору виїхали і прикарпатські правоохоронці.

Вибухотехніки підготували для школярів пізнавальну програму, в якій докладно розповіли про зброю та боєприпаси, які використовують на службі. Також правоохоронці нагадали як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Діти не тільки прослухали лекцію, а ще побачили навчальні гранати, міни, снаряди та іншу зброю. Також на школярів чекало знайомство з чотирилапим помічником поліцейських, який безпомилково відшукав зброю та вибухівку.

Патрульні поліцейські у доступній формі ознайомили школярів із правилами дорожнього руху, обов’язками водіїв та пішоходів, правилами безпеки під час відпочинку, розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність.

Прикарпатські правоохоронці постійно піклуються про безпеку дітей, адже важливо систематично нагадувати їм про дотримання особистої безпеки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *