Прикарпатські рятувальники ліквідували пожежу на території «КАРПАТНАФТОХІМ»

15 січня о 14:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в місті Калуш на вулиці Промисловій на території ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

До місця пожежі одразу було направлено працівників Державної пожежно-рятувальної частини № 24 ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», Державної пожежно-рятувальної частини №6 м. Калуш, Державної пожежно-рятувальної частини № 8 селища Рожнятів, Державної пожежно-рятувальної частини № 10 м. Долина, Державної пожежно-рятувальної частини №3 м. Галич, Державний пожежно-рятувальний пост м. Бурштин, радіаційного, хімічного та біологічного захисту, газодимозахисної служби, мобільну оперативну групу Калуського районного відділу, а також мобільну оперативну групу та чергову зміну Оперативно-координаційного центру управління ДСНС України в Івано-Франківській області та автомобіль повітряно-пінного гасіння. Всього залучено 53 чоловік особового складу та 16 одиниць техніки.

Як з’ясувалося, відбулось факельне горіння піролізної печі (дихлоретан), на площі орієнтовно 45 м.кв. Завдяки оперативності та професійним діям пожежно-рятувальних підрозділів пожежу було локалізовано о 15:30, а о 15:36 – ліквідовано.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *