Прикарпатських журналістів нагородили обласною премією імені Богдана Бойка

Сьогодні в обласній державній адміністрації нагородили переможців обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики. Цей захід відбувся за участі голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва, голови обласної ради Олександра Сича, начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимира Джигіти та представників ЗМІ.

Віталій Федорів зазначив, що премія імені Богдана Бойка є високою відзнакою у галузі журналістики в області, яку щорічно присуджують обласна державна адміністрація та обласна рада: «Журналіст – неймовірна професія та покликання. Враховуючи щоденні небезпеки й політичні події, люди очікують правди від журналістів. Ваше слово є цим голосом, додає надії і сповнює серця вірою у перемогу добра та світла. Сучасне суспільство неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, засобів її передачі, а головне, без професіоналізму тих журналістів, хто доносить її до наших краян».

У номінації «За кращий твір на телебаченні» була нагороджена творча група ТРК «РАІ» у складі  Андрія Русиняка  – керівника творчого колективу, адміністратора, Руслана Ганущака – автора ідеї, оператора та режисера, Віолетти Дутчак – автора музичного сценарію, керівника колективу бандуристок «Гердан»,  Віталія Русиняка – режисера звукозапису за документально-телевізійний фільм  «Україна. Майдан. Перезавантаження».

В номінації «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації » переміг журналіст Микола Петричук за публікацію в газеті «Франківська газета» під заголовком «НЕПРОСТІ» з української сотні».

«Щиро вітаю переможців та хочу сказати, що дуже добре те, що відзначені не лише цьогочасні побутові, дрібничкові, а неперехідні теми, які визначають обличчя сьогоднішнього українського суспільства. Я не можу переоцінити сьогодні роль журналістики і вашого професійного цеху в моральному здоров’ї українського суспільства», – сказав Олександр Сич.

Додамо, що керівники області побажали переможцям  зростання на творчому шляху, міцного здоров’я, життєвої енергії і довголіття, невичерпну повагу шанувальників вашого таланту, зауваживши, що ця премія повинна стати стартом для наступних журналістських досягнень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *