Прикарпатського енергетика відзначили урядовою нагородою

Працівник одного із енергетичних об’єктів області Сергій відзначився, коли окупанти одного разу завдали ракетного удару по тепловій електростанції. Чоловік виявив неабияку відвагу коли одразу, поки ще тривала повітряна тривога, приступив до ліквідації пожежі, щоб не дати вогню поширитися на суміжне обладнання. А пізніше – оперативно розбирав електричні схеми, щоб якнайшвидше відновити живлення для споживачів.

Зазначимо, що Сергій працює на цьому підприємстві уже понад 30 років, а професію обрав за прикладом батька. Сам енергетик завдячує як батьку, за те що допоміг отримати необхідний для такої роботи досвід, так і надійним колегам, на яких може покрастися у будь-яку хвилину.

За мужність та героїзм, виявлені під час ліквідації пожежі, Сергія нагородили Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Про Героя згадала у дописі й голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

«Сучасні герої – це звичайні люди, які живуть серед нас, але мають мужність, гідність і професійну честь. Саме таким є прикарпатський енергетик Сергій. Вітаємо із нагородою та дякуємо за хоробрість!», – написала вона.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *