Прикарпаття готується до відзначення 150-річчя з Дня народження Василя Стефаника

Василь Стефаник – видатний український письменник, майстер новели, громадський діяч, політик.
Верховна Рада України 18 червня минулого року ухвалила постанову «Про відзначення 150-річчя з Дня народження Василя Стефаника» 14 травня 2021 року. Відповідні заходи до ювілею нашого славетного краянина розроблено і на обласному рівні.

Днями на Снятинщині побувала заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук, де ознайомилась із ходом ремонтних робіт Літературно-меморіального музею В.Стефаника та садиби письменника, реставрацією пам’ятника та організацією благоустрою прилеглої території у селі Русів.

«Сьогодні вкрай важливо пам’ятати, що Василь Стефаник – є однією із важливих постатей літературного, культурного та соціально-політичного життя України. В його честь названо «Прикарпатський національний університет Василя Стефаника» в місті Івано-Франківськ. Тому ми повинні максимально відповідально поставитися до організації підготовки такої вагомої історичної події, як відзначення 150-річчя з дня народження Василя Стефаника на Прикарпатті», – зазначила Світлана Онищук.

Додамо, що у плані заходів із відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Василя Стефаника передбачено:

розробку і запровадження екскурсійних маршрутів, пов’язаних з життям та творчістю Василя Стефаника;
створення науково-популярного фільму про життя та творчість Василя Стефаника;
забезпечення показу фільмів за творами Василя Стефаника;
здійснення ремонту Літературно-меморіального музею Василя Стефаника, садиби письменника та будинку культури, реставрацію пам’ятника Василю Стефанику та здійснення благоустрою прилеглої території в селі Русів Снятинського району з виділенням необхідного фінансування;
забезпечення ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Р-20 Снятин – Тязів в межах Снятинського району в напрямку до села Русів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *