Прикарпаття, як і Україна загалом, крокує до Європи

В Івано-Франківську продовжується прес-брифінг учасників Парламентського Комітету Асоціації між Україною та Європейським Союзом. Участь у заході беруть перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, заступник голови Ігор Пасічняк, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, та представники міністерств та відомств з України та Європейського Союзу.
Співголова Парламентського Комітету Асоціації між Україною та Європейським Союзом Микола Княжицький наголосив: «У нас була надзвичайно ефективна робота. Ми відверто обговорюємо ті проблеми, які є у нашому суспільстві. Українські та європейські політки часом по-різному дивляться на шляхи досягнення цілей, але всі ми єдині, що в Україні треба впроваджувати європейські стандарти. Особливо важливий пункт – підтримка та співпраця ЄС із Карпатським регіоном. Івано-Франківщина вигідно відрізняється від інших регіонів України, оскільки є одним із лідерів щодо запровадження реформ, та є прикладом для інших областей».

Україна доводить своє прагнення про Асоціацію з Європою. Оцінюючи виконання цієї резолюції, депутати Європарламенту та інші політики зможуть побачити прагнення українців до членства в Європейському Союзі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *