Привітання голови Івано-Франківської облдержадміністрації Андрія Бойчука з Різдвом Христовим

Минулий рік навчив нас дотримуватись дистанції, але не відвертатися один від одного. Він навчив нас носити маски, але продовжувати щиро посміхатися. Ми перестали вітатись звичним потиском руки, але почали особливо цінувати руку допомоги.

Сьогодні хтось одягне маску, запасеться антисептиком та все-таки поїде святкувати Різдво до батьків. А хтось налаштує свій комп’ютер, щоб першу Різдвяну зірку, хоч і на відстані, але таки зустріти з родиною. Хтось проведе весь святковий час на роботі, продовжуючи боротись за життя наших близьких. А хтось – на фронті, захищаючи нас від кремлівських окупантів. Однак, є те, що об‘єднує нас всіх – турбота один про одного.

Дорогі прикарпатці! Нехай під проводом Різдва Христового цей рік для нас буде сповненим радості перемог. Нехай надалі ми зможемо проводити всі свята разом з нашими родинами, близькими та друзями. Вірю, що в єдності та з Божим благословенням ми подолаємо найскладніші виклики та випробування.

Христос Рождається. Славімо Його!

http://www.if.gov.ua/news/privitannya-golovi-ivano-frankivskoyi-oblderzhadministraciyi-andriya-bojchuka-z-rizdvom-hristovim

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *