Привітання голови Надвірнянської районної державної адміністрації Володимира Паська з Днем української писемності та мови та Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Культура і мова об’єднані в царині духовних цінностей кожної людини і всього суспільства. Мовна культура є першою ознакою культури людини, що в наш час є особливо значущим і актуальним.

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, філологи та мовники Надвірнянщини!

Вітаю вас з професійним святом та висловлюю слова вдячності  всім,  хто присвятив себе благородній справі  збереження та  розвитку рідної мови,

яка є основою духовного багатства народу; справі відродження та збагачення народних традицій, наповнення духовної скарбниці нашого краю.  Впевнений, що без вашої підтримки й розуміння, ініціативності й творчої думки неможливі подальші зміни на краще в нашому суспільному житті.

Щиро дякую вам, працівники будинків культури та клубних установ, бібліотек,  мистецьких навчальних закладів, учасники аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі здобутки.

Бажаю всім міцного  здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасного прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення  та втілення задумів і мрій на мирній українській  землі!

 

З повагою, голова Надвірнянської районної державної адміністрації

Володимир Пасько

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *