Привітання першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!

Шановні працівники туристичної сфери, жителі Надвірнянщини та гості нашого краю! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні!
Природне бажання людей подорожувати й пізнавати світ сприяло виникненню однієї з найбільш ефективних та прибуткових галузей — туристичної. І наша Надвірнянщина, з її неповторними краєвидами, багатою історичною та культурною спадщиною, унікальними ресурсами та гостинними людьми, має всі шанси для успішного розвитку індустрії туризму. Для цього у нас є все: замки, мальовничі водні ресурси та святині. І саме Ви, працівники туристичної сфери, значною мірою впливаєте на імідж нашого району на всеукраїнському рівні.
Тож бажаємо Вам успіхів у всіх справах та починаннях, міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної творчої наснаги та нових досягнень. А гостям і туристам нашого краю – незабутніх вражень та позитивних емоцій.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *