Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування, який щорічно відзначається в Україні 7 грудня.

Становлення нашої країни як незалежної держави більшою мірою пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, але водночас це і свято усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми Прикарпаття, дбають про розквіт і зростання нашої області.

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, адже це – найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

Вибори до місцевих рад, які пройшли цього року, оновили владу у кожному місті, селищі, селі. Оновлені територіальні громади, попри довіру людей, мають і ряд завдань. Найголовніше – в умовах децентралізації вирішувати нагальні питання життєдіяльності на своїх територіях.

Саме органам місцевого самоврядування дано не лише високу честь, але й довірено відповідальну місію об’єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити Івано-Франківщину комфортною як для її мешканців, так і для усіх, хто завітає до нас.

Влада на місцях, яка обрана на цьогорічних виборах, разом із розширеними повноваженнями і фінансовим ресурсом, бере на себе й відповідальність як за кожного жителя окремо, так і за громаду загалом. Тому сподіваємося на тісну співпрацю між виконавчою гілкою влади – державними адміністраціями, та обраними депутатами. Особливо це стосується спільної діяльності щодо протидії COVID-19, подолання наслідків червневої повені, будівництва нових доріг, шкіл, лікарських амбулаторій, стадіонів тощо.

Бажаємо Вам невичерпної енергії, міцного здоров’я, наснаги.

Спільними зусиллями зробимо наше Прикарпаття мальовничим.

 

З повагою

Колектив обласної державної адміністрації

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *