Призов до війська восени 2021 року

В Надвірнянській РДА відбулася нарада з питань проведення та організації осіннього призову громадян на строкову військову службу. Участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Леся Свідрак, військовий комісар Надвірнянського РТЦК та СП Сергій Луцюк, заступник військового комісара та посадові особи відповідальні за проведення призову громадян на строкову військову службу на території Надвірнянського району.

Розпочала нараду Леся Свідрак, яка координує роботу відповідальних за організацію військового призову на території району. Вона звернула увагу присутніх на необхідності проведення роз’яснювальної, агітаційної роботи серед населення щодо виконання конституційного обов’язку громадян, популяризації служби у Збройних силах України та інших військових формувань, виконання планових показників призову на строкову військову службу.

Відтак Сергій Луцюк повідомив присутнім, що восени призов громадян на строкову військову службу проводиться з 1 жовтня до 31 грудня. Він зазначив, що призивати на службу будуть придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Хлопці без вищої освіти служитимуть 18 місяців, а ті, хто має ступінь спеціаліста або магістра, – 12.

Відстрочка від призову надається призовникам за рішенням призовної комісії за: сімейними обставинами, станом здоров’я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності.

Під час наради також було обговорено питання проведення оповіщення громадян та прибуття їх за викликом на призовну комісію, взаємодії і координації дій органів місцевого самоврядування, військового комісаріату та відділу поліції в проведенні заходів призову.

На завершення присутнім надали відповідні рекомендації щодо якісного проведення призову громадян на строкову військову службу на території Надвірнянського району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *