Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про готовність закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року йшлося на засіданні колегії райдержадміністрації

  

  
Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз провів засідання колегії райдержадміністрації. На початку засідання посадовці привітали  працівників соціальної сфери з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери відзначили їх професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий вклад у виконання завдань, покладених на органи соціальної сфери.
За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та показові результати у роботі грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад, профспілки працівників державних установ нагороджено кращих працівників соціальної сфери району.  
Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року проінформував начальник управління фінансів райдержадміністрації Михайло Обідняк, який зазначив, що до загального фонду бюджету району надійшло доходів 141184, 9 тис.грн., додатково надійшло 2091, 9 тис. грн. Ріст надходжень в порівнянні з відповідним періодом минулого року, що складає 35823,0 тис.грн.  
Основним бюджетоутворюючим джерелом бюджету району залишається податок на доходи фізичних осіб, питома вага надходжень якого в обсязі доходів загального фонду склала 63,3 відсотка. За дев’ять місяців 2017 року районним бюджетом отримано 89436,0 тис. гривень цього податку. Що стосується бюджетів територіальних громад, то, в основному, всіма бюджетами місцевих рад забезпечено виконання дохідної частини їх бюджетів.
Тільки шість рад за результатами роботи дев’яти місяців не виконали дохідні частини своїх бюджетів.
З інформацією про хід виконання розпорядження райдержадміністрації від 12.05.2017 № 148 «Про забезпечення в районі організованого відпочинку та оздоровлення дітей в літній період 2017 року» виступила начальник відділу молоді та спорту РДА Христина Богославець. 
Начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства Тарас Угринчук доповів про стан поводження з твердими побутовими відходами на території району. Зокрема, він наголосив про те, що затвердженав районі“Програма поводження з твердими побутовими відходами в Надвірнянському районі до 2020 року”. Програмою на 2017 рік передбачено: з районного бюджету – 150 тис. грн. для збору та утилізації ТПВ;з обласного екологічного фонду 1900,0 тис. грн. для придбання спецтехніки та обладнання. В травні з обласного екологічного фонду виділено 600 тис. грн. на придбання контейнерів для населених пунктів              с. Заріччя, Ч. Ослави, Ч. Потік, Б. Ослави, Битків та Пнів. Відділом будівництва райдержадміністрації, проведено тендерні процедури щодо закупівлі контейнерів та заключено угоду з ТзОВ “ЕКО-Львів” на суму 573,520 тис. грн. на даний час контейнери завезено.
Також з обласного екологічного фонду на придбання спецавтомобілів для Ланчинської селищної ради (650,0 тис. грн.) та Зеленської сільської рад (650,0 тис. грн.) виділено та профінансовано 1300,0 тис. грн.
Органам місцевого самоврядування з районного бюджету виділено та профінансовано 150,0 тис. грн. для збору та утилізації ТПВ.
Однією із актуальних тем колегії було питання готовності закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року. Зокрема, йшлося про зрив опалювального сезону через неподання теплоносія ТзОВ «Струмок» в заклади бюджетної сфери, які знаходяться в центральній частині міста Надвірна (Надвірнянські ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №2, Надвірнянський районний центр дитячої творчості та патріотичного виховання молоді).  Також рекомендували відділу освіти РДА  внести зміни в структуру навчального процесу вищевказаних навчальних закладах з 6 по 11 листопада 2017 року і розробити резервний план організації навчально-виховного процесу при умові відсутності тепла з 13 листопада 2017 року.
Начальник відділу освіти РДА Степан Северилов повідомив, що 24 жовтня, коли температура різко знизилася, всі постачальники теплоенергії почали опалювальний сезон, усі необхідні тендери проведені, закуплені матеріали. А кілька шкіл виявилися без опалення. Він наголосив, що відділ освіти немає заборгованості перед постачальниками тепла.
Варто нагадати, що 16 серпня 2010 р. Надвірнянська міська рада уклала договір оренди цілісного майнового комплексу опалювальної котельні з ТзОВ «Струмок» в особі його директора Василя Янцюка. «Струмок» взяв на себе зобов’язання опалювати бюджетні установи.
Перед присутніми виступив представник ТзОВ «Струмок». Він просив дозвіл на реконструкцію обладнання, через яке йдуть викиди.
Завершив засідання та підвів підсумки колегії голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз. По всіх розглянутих питаннях колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *