Про підтримку конкурсу “Зробимо Україну дружньою до малюків”

Під таким гаслом створюється платформа для конкурсу кращих практик серед роботодавців на імплементацію політики рівних можливостей для жінок та родин з малюками та дітьми.
Конвенцією ООН про права дитини наголошено, що діти мають зростати у сімейному середовищі в атмосфері щастя, любові та розуміння, а сім’ям повинні бути надані необхідні захист і підтримка. В ієрархії сімейних цінностей українців одними із найважливіших є народження та виховання дітей у сім’ї обома батьками, турбота батьків про дітей. Зазначене визнано міжнародною спільнотою та знайшло відображення у законодавстві України в якому закріплено, що одним із основних прав кожної дитини є право на виховання в сім’ї, або в умовах, максимально наближених до сімейних.
Згідно з положеннями Конвенції ООН про права дитини, держава зобов’язана забезпечити дитині такий захист і таке піклування, які необхідні для її благополуччя. При цьому слід брати до уваги права й обов’язки батьків дитини, її опікунів чи інших осіб, які відповідають за неї за законом. З цією метою держава повинна вживати всіх відповідних законодавчих та адміністративних заходів.
Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування реалізують державну політику в галузі соціального забезпечення та соціального захисту соціально незахищених громадян, одиноких матерів, багатодітних сімей, інших громадян, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави.
На виконання листа Мінсоцполітики № 95/0/182-18 від 18.07.2018 року «Про підтримку конкурсу «Зробимо Україну дружньою до малюків» надаємо схему проекту конкурсу.
Інформацію надано Службою у справах дітей Надвірнянської райдержадміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *