Про підтримку учасників бойових дій

Сьогодні голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько спільно з народним депутатом України по 87-му округу Василем Вірастюком зустрілися із членами Координаційної Ради ветеранів АТО/ООС Надвірнянщини.
Мета спілкування – почути про проблеми, налагодити ефективну комунікацію та створити дієвий трикутник «влада-громадськість-соціально-відповідальний бізнес» для підтримки наших захисників.
«У вас є підтримка з боку райдержадміністрації та моя особиста. Є багато питань, які потрібно вирішувати. І ми будемо робити це спільно, – наголосив Володимир Пасько.
Учасники бойових дій звернулися до народного депутата з проханням розглянути питання безкоштовного розмитнення транспортних засобів учасникам бойових дій на засіданні Верховної Ради України. На зустрічі ветерани наголосили про важливість проходження реабілітації воїнів, які повернулися з війни.
Цікаво та змістовно презентував свій успішний досвід з впровадження підприємницької діяльності, ветеран АТО, надвірнянець Андрій Лисканюк, який займається авторськими виробами з деревини.
Також хлопці хочуть відкрити у місті «Клуб Ветеранів» за зразком ветеранів НАТО.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *