Про рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 йшлося на засіданні Державної комісії ТЕБ та НС

Сьогодні під керівництвом міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У заході взяли участь заступники голови обласної державної адміністрації Василь Івасик, Євгеній Фербей, керівник апарату ОДА Роман Маланій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних управлінь.

На засіданні було ухвалене рішення про нове зонування в Україні рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з понеділка, 9 листопада, цього року.

До «червоної зони» будуть віднесені міста Івано-Франківськ, Бурштин, Калуш та Коломия, Галицький, Городенківський, Косівський, Тисменицький та Тлумацький райони Івано-Франківської області.

До «помаранчевої зони» – решта адміністративно-територіальних одиниць України.

Окрім того, будуть заборонені масові заходи з понад 20 особами, перевезення громадським транспортом пасажирів у більшій кількості, ніж місць для сидіння, заборона відвідування місць торгівлі з кількістю відвідувачів більше ніж один на 10 метрів квадратних. Ресторани і кафе можуть працювати тільки на виніс та з заповненістю до 50%, заборонені дискотеки, обмежені планові госпіталізації, заборонено виїзд дітей на оздоровчий відпочинок.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *