Про стратегію розвитку фізичної культури та спорту йшлося під час наради в облдержадміністрації

Сьогодні під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Дмитра Романюка, за участі начальника управління спорту ОДА Ореста Оклієвича відбулася нарада щодо формування стратегії розвитку в розрізі фізичної культури та спорту як складової Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки.
«Для обласної державної адміністрації ключовим пріоритетом є зараз робота над розробкою стратегії розвитку Івано-Франківської області 2021-2027 роки, – наголосив Дмитро Романюк. – Ми проводимо зустріч із керівниками федерацій, представниками спортивних шкіл області для того, щоб почути, які є запити на предмет розвитку спорту, щоб синхронізувати і врахувати пропозиції до стратегії розвитку області, оскільки вона має бути людиноцентричною та орієнтуватися на громадян України. Наше завдання збалансувати усі пропозиції щодо розвитку спортивної галузі в області».

На переконання посадовця, важливим сьогодні є розвиток професійних видів спорту, їх популяризація та поширення масовості цих напрямків. «У цій стратегії мають бути чітко окреслені пункти його розвитку та значна увага приділена іміджевій частині спортивної галузі», – зазначив Дмитро Романюк.

Наголошувалося, що при розробці напрямку розвитку фізичної культури та спорту як складової Стратегії розвитку області на 2021-2027 роки необхідно враховувати й питання залучення коштів із бюджетів різних рівнів та інвестування цієї галузі.

Також йшлося про створення обласного мультифункціонального спортивного комплексу, розробку «дорожньої карти» напрямків реформування, переорієнтацію та реорганізацію роботи ДЮСШ і спортивних клубів в області та популяризацію здорового способу життя.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *