Про стратегію розвитку області на 2021-2027 роки в галузі екології йшлося на нараді облдержадміністрації

Сьогодні під керівництвом заступників голови обласної державної адміністрації Дмитра Романюка та Василя Івасика, керівників структурних підрозділів ОДА, науковців й представників громадських організацій відбулася нарада щодо розробки розділу в галузі екології як складової Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки.
«Питання розробки Стратегії області на період 2021-2027 роки є одним із ключових пріоритетів для керівництва обласної державної адміністрації. Наразі ми проводимо систематичні галузеві зустрічі з метою врахування пропозицій експертів різних галузей для ефективного формування цього важливого документа», – наголосив, розпочинаючи нараду Дмитро Романюк.

Василь Івасик зазначив: «Екологічна безпека нашого регіону є надзвичайно важливою для подальшого його розвитку. В області є цілий ряд проблемних напрямків, які пов’язані з екологією. Вважаю, що Стратегія розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки, в контексті екологічної безпеки Прикарпаття, має пріоритетне значення».

Начальник управління екології ОДА Андрій Пліхтяк розповів про основні концептуальні напрямки у сфері захисту екологічного середовища області, які необхідно врахувати у цій Стратегії, зокрема, будівництво очисних споруд й каналізаційних мереж, заходи поводження із відходами, вирішення екологічної проблеми функціонування Калуського гірничо-промислового комплексу, формування екологічної мережі, захист природно-рослинних ресурсів та заповідників.

Надійшли пропозиції від науковців та представників громадських організацій щодо будівництва сміттєпереробних заводів, створення єдиного центру екологічного моніторингу, ключової регіональної екологічної лабораторії, проведення протипаводкових заходів, наукового й практичного використання інформації про кліматичні зміни у регіоні та інші. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації доручено опрацювати ці напрямки для врахування їх в Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *