Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про те, як діяти у разі раптового виникнення радіаційної небезпеки, щоб захистити себе та населення, говорили в рамках навчального тренінгу для медичних працівників районних відділень ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України»

Слід відзначити, що наші працівники одними з перших надають подібну допомогу в населених пунктах, зокрема, й у випадку надзвичайних ситуацій.

Про забезпечення готовності до радіологічних, ядерних подій та реагування на них розповів заступник начальника Західної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки Олександр Вісков.

Серед іншого йшлося про види радіоактивного розпаду, шляхи та дози опромінення людини.

Далі, від теорії перейшли до практики. Медики різними дозиметрами робили заміри на відкритій території і порівнювали їх показники. Йшлося і про засоби індивідуального захисту у зоні радіаційного забруднення. Для цього медикам необхідні спецкостюми.

Як правильно одягати та знімати костюм, котрий може бути забруднений радіоактивним пилом, розповіла та наочно показала в.о. завідувача лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Тамара Кундельська.

Лікарі вчилися, як можна убезпечити людину, на якій може бути радіаційний пил. Медики також вирішували завдання, які можуть стояти перед групою, що прибула на виклик обстеження об’єкту.

До слова, навчальні тренінги з усунення наслідків радіологічних і ядерних подій на базі ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України» будуть систематичними

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *