Проблеми працевлаштування молодіМолодь – головна рушійна сила сучасного світу. Вона перебуває в центрі міжнародних, соціальних, економічних і політичних подій. Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства. Молодь є, з одного боку, найактивнішим, а з іншого – найбільш уразливим сегментом сучасного ринку праці. В конкуренції за робочі місця часто перемагають найбільш кваліфіковані кадри з практичним досвідом роботи та професіями, яких потребують роботодавці. Тому, служба зайнятості не стоїть осторонь молодіжних проблем.
Темою семінару, який відбувся в Надвірнянському районному центрі зайнятості, і стало питання зайнятості молоді, участь в якому взяла участь головний державний інспектор Управління Держпраці України в Івано-Франківській області Роксолана Сабадаш.
Роксоляна Тарасівна ознайомила безробітних з основними проблемами, з якими вони можуть зіткнутися при нелегальному працевлаштуванні, а також озвучила їхні права та гарантії, що забезпечуються державою.
Фахівець центру зайнятості Тетяна Кучер розповіла, що основною проблемою молоді є працевлаштування. Зазвичай роботодавці бажають працевлаштувати на свої підприємства та організації молодих, мобільних та перспективних, здатних швидко засвоювати новітні впровадження у виробництво, але обов'язково з трудовим стажем людей. Проте такий стаж є не у всіх. Саме тому люди, що бажають працевлаштуватися, повинні зацікавити роботодавця всіма можливими та неможливими способами, а саме: розсилати резюме та листи і особисто відвідувати потенційного роботодавця.
Вища освіта є визначальною для економічного і соціального розвитку, але в нашій країні вища освіта перетворилась на бренд, через який в країні не вистачає людей з виробничими спеціальностями. А отже знайти роботу випускникам вузів з «популярними» спеціальностями вдвічі важче. Центр зайнятості пропонує всім людям, що перебувають на обліку, можливість здобуття іншої професії і цим самим збільшити шанси на працевлаштування.
 
Надвірнянський районний центр зайнятості.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *