Програми державної підтримки ветеранів стануть ефективнішими

Вчора відбулася зустріч першого заступника міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антона Колумбета, заступника міністра оборони України Аліни Фролової, голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля із ветеранськими організаціями та сім’ями загиблих в АТО та ООС.
У ході зустрічі обговорили питання державної політики у сфері соціального захисту учасників АТО та родин загиблих на Сході країни бійців, діяльність Міноборони, Мінветеранів, їх ключові ініціативи. Про нововведення, які очікують у разі прийняття нового закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» розповів Антон Колумбет.

«Ми говоримо про збільшення пільг та справедливий розподіл фінансового ресурсу між тими, хто потребує підтримки. Ми дамо більше можливостей», – зазначив замміністра, характеризуючи законопроект.

Зокрема, у новому законі йдеться про пільгове кредитування житла: 50 відсотків – це компенсація із Державного бюджету, інші 50 відсотків – це безвідсотковий кредит.

Окрім цього, під час зустрічі йшлося про державну політику у сфері оборони, в тому числі роботу над бюджетом, патріотичне виховання молоді, призов на строкову військову службу тощо. Обговорювалися ініціативи ветеранської спільноти, родин загиблих та сімей померлих щодо їх соціального захисту.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *