Проведено моніторинг на ринку праці області

В управлінні праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації проведено моніторинг показників попиту та пропозиції робочої сили на ринку праці області.
На кінець лютого 2019 року за даними державної служби зайнятості кількість зареєстрованих безробітних в області становила 8184 особи, що на 12 відс. менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, станом на 1 березня складала 2026, що на 21 відс. більше, ніж станом на відповідну дату 2018 року. За результатами аналізу найбільшу кількість вакансій зареєстровано за такими професійними групами: працівники сфери торгівлі та послуг, кваліфіковані робітники з інструментом, робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування.

Навантаження на одну вакансію в області складало 4 особи (станом на 1 березня2018 року – 6 осіб).

Тому запорукою успішного розвитку ринку праці є покращення умов праці на підприємствах, підвищення рівня заробітної плати та сприяння переорієнтації ринку освітніх послуг на потреби ринку праці, так як безробітні шукають не просто вищу оплату та умови праці, але й кращу інфраструктуру, вищі соціальні гарантії, надійне майбутнє для себе та своїх дітей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *