Проведено навчання для державних службовців з питань антикорупційного законодавства

  

  
  
Сьогодні, 26 листопада  в  райдержадміністрації  відбувся одноденний науково-практичний семінар з питань запобігання корупції в умовах нового законодавства для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування організований Національним агентством з питань державної служби та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.
Гостей семінару представив перший заступник  голови районної державної адміністрації Іван Тодорук. Він також висловив сподівання, що з усіх питань антикорупційного законодавства, про які говоритимуть доповідачі, обов’язково будуть зроблені позитивні висновки кожним особисто.
  Метою навчання було підвищення кваліфікації державних службовців з питань запобігання і протидії проявам корупції на державній службі. Зокрема присутніх ознайомили із питаннями реалізації державної політики України щодо запобігання та протидії корупції в органах державної влади та органах місцевого самоврядування; нормативно-правового забезпечення запобігання та протидії корупції у сфері державної служби, конфлікту інтересів на державній службі; стану дотримання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», інших нормативно-правових актів у сфері державної служби та місцевого самоврядування; особливості Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
  З інформаційними повідомленнями з даної тематики виступили голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук,  доктор філософських наук, професор ІФНТУНГ Дмитро Дзвінчук та доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування ІФНТУНГ Андрій Мазак.
 Від організаторів семінару слухачі отримали збірник нормативно-правових актів «Основи антикорупційного законодавства», а на завершення семінару – сертифікати про підвищення кваліфікації.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *