Прозора приватизація може стати потужним інструментом розвитку економіки України

Державні підприємства нашої країни передають у приватне керування. Такий крок є вимогою часу. Понад 9,2 мільйона гривень надійшло до державного бюджету від приватизації ДП «Карпатський експертно-технічний центр Держпраці», який є одним із прикладів успішної приватизації. Про це розповів на виїзному брифінгу начальник відділу приватизації управління державним майном та корпоративними правами Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях Михайло Гавриляк.

«Саме цей приклад продажу державного підприємства є вдалим, оскільки організація, яка виступила інвестором підприємства – це київське товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Укрекспертсервіс» займається такими видами діяльності, що дали додаткові гарантії того, що після приватизації вдасться зберегти кадровий потенціал ДП «Карпатський експертно-технічного центру Держпраці», оскільки саме фахівці сьогодні є головним надбанням цього підприємства», – наголосив Михайло Гавриляк.

Також посадовець розповів і про умови продажу цього об’єкта через електронну систему Prozorro та наголосив на недопущенні звільнення працівників підприємства новим власником упродовж півроку після переходу права власності, про що йшлося в умовах продажу цього об’єкта, а також, і про погашення кредиторської заборгованості із заробітної плати.

Зазначалося, що карпатський експертно-технічний центр зосереджує свою діяльність на наданні експертиз щодо стану охорони праці та промислової безпеки підприємств. На підставі цих експертиз підприємства можуть отримати у територіальних органах управління Держпраці дозволи на роботи підвищеної небезпеки. Також підприємство організовує здійснення технічних оглядів або діагностику машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки.

Наголошувалось, що персонал цього підприємства – це експерти із досвідом роботи понад десять років та найкращі фахівці у своїй галузі, що є надважливим фактором.

Додамо, що приватизація сприяє залученню приватних інвестицій у розвиток підприємств, створенню нових робочих місць та реалізації потенціалу у різних галузях економіки. Успішно приватизовані підприємства стануть ще однією цеглинкою у побудові країни та розвитку Прикарпаття.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *