Прийняття в експлуатацію житла, нежитлових будівель та інженерних споруд за містами та районами області у січні–березні 2017 року

Головне управління статистики інформує.У січні–березні 2017р. в областіприйнято в експлуатацію 115,9 тис.м2 загальної площі житла, що склало 73,7% обсягу відповідного періоду попереднього року. 

Головне управління статистики інформує.У січні–березні 2017р. в областіприйнято в експлуатацію 115,9 тис.м2 загальної площі житла, що склало 73,7% обсягу відповідного періоду попереднього року. 
В територіальному розрізі зменшення обсягів прийнятого в експлуатаціюжитла відбулосяу Долинському районі на 2,5%, місті Бурштині – на 10,3%,містах  Коломиї, Яремче, Калуші та Галицькому районі – на 32,9–47,8%, Верховинському,Рожнятівському, Тисменицькому і Калуському районах – у 2–2,2 раза,Богородчанському, Тлумацькому, Городенківському, Коломийському, Косівському районах та  місті Болехові – у 3-3,7 раза,Рогатинському районі – у 6,7 раза.  
Більше, ніж у січні–березні 2016р, прийнято в експлуатацію житла у містіІвано-Франківську (в 1,6 раза)  та Надвірнянському районі (в 1,5 раза).
За обсягами прийнятого в експлуатацію житла першість посідає Івано-Франківська міська рада (40,2% загальнообласного обсягу).Також значною єчастка Надвірнянського (11,9%),Тисменицького (7,7%),Рожнятівського (5,3%),  Долинського (4,9%)районів та містКоломиї (5,9%) і Яремче (4,9%).Частка Коломийського,Богородчанського,Калуського таКосівськогорайонів коливається в межах від 3,6%до 2,1%, решти міст та районів – не перевищує 2%.
У розрахунку на 10 тис. осіб в області прийнято840,8 м2 житла, щовідповідає5місцюсеред регіонів України.При цьому, територіальна диспропорціяза даним показником складає 76 разів:максимальне значенняу січні–березні 2017р. спостерігалося в Яремчанській міській раді – 2,5 тис.м2,мінімальне – уРогатинському районі – 33,3 м2.
Середній розмір помешкання по області становив 109,4 м2 загальної площі.Серед міст і районів області найбільше значення цього показника спостерігається уГороденківському районі (223 м2) та Яремчанській міській раді (210,4 м2),найнижче –м.Калуші (83,7 м2) та Івано-Франківській (80,6 м2) міській раді.
Із об’єктів соціальної сфери у січні–березні 2017р. прийнято в експлуатаціюдошкільний заклад в с.Крихівці Івано-Франківської міської ради, амбулаторно-поліклінічні заклади вмісті Івано-Франківську та Долинському районі,спортивнийзал у Косівському районі .
Протягом січня–березня 2017р. в області прийнято в експлуатацію ряд об’єктів і потужностей,зокрема: у містах Івано-Франківську – заклади громадського харчування,  трансформаторна понижаюча підстанція напругою 35 кВ і вище, місцеві теплові мережі,  Калуші – мийний комплекс для машин,  місцеві водопровідні мережі, Коломиї – мийний комплекс для машин,  Яремчанській міській раді – готелі, у Богородчанському районі – потужність з виробництва кормів готових для тварин, Верховинському – каналізаційні та водостічні мережі, Долинському – вітрова електростанція, місцеві теплові мережі, Галицькому – місцеві теплові мережі, Коломийському – потужність з виробництва  конструкцій будівельних дерев’яних та виробів столярних й теслярських, сонячна електростанція, Надвірнянському – готель, місцеві теплові мережі, Рожнятівському – потужність з виробництва виробів панчішно-шкарпеткових трикотажних машинного чи ручного в’язання, електростанція гідравлічна тагідроакумулююча, місцевий трубопровід длятранспортування газу, Снятинському – каналізаційна насоснастанція, Тисменицькому – потужність з виробництва хлібобулочнихвиробів та інші.
 
 
 
 
 
 
Довідки за телефоном:(0342) 79-20-13 e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua
Більше інформаціїі: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-BUD.htm
©Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2017

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *