Прикарпаття відвідав Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет

 

 
 
Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прибув на Прикарпаття в рамках щорічного архіпастирського візиту та Всеукраїнської прощі у Хресто-Воздвиженському соборі Манявського монастиря.
Патріарх очолив божественну літургію в Хресто-Воздвиженському Манявському монастирі, участь у якій взяли перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб та заступник голови ОДА Ігор Пасічняк. Також у божественній літургії взяли участь і представники від Надвірнянського району, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, перший заступник голови РДА Іван Тодорук та голова районної ради Василь Попович. По завершенні богослужіння очільник Української Православної Церкви нагородив відзнаками п’ятдесят учасників АТО та волонтерів.
Також в Івано-Франківську відбулася прес-конференція Патріарха, під час якої він розповів присутнім про процес об’єднання Української Православної Церкви Київського Патріархату та Української Автокефальної Православної Церкви.
«Росії не вигідне об'єднання Української Православної Церкви, але наразі цей процес відбувається. І таке об'єднання буде лише початком,   а наступним етапом стане приєднання до нас і церкви московського патріархату», – зазначив Філарет.
Розповів Святійший і про ставлення УПЦ КП до проведення антитерористичної операції на Сході та підтримку українських військовослужбовців. Зокрема, Патріарх Філарет нагадав, що Українська Православна Церква від самого початку протистояння на Донбасі підтримує нашу армію. З того часу священнослужителі передали українським воїнам  понад  50 тис. тонн гуманітарної допомоги, а також близько сотні автомобілів. 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *