Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників освіти

Дорогі працівники освітньої сфери Надвірнянщини, шановні педагоги!
 
Сьогодні, в день професійного свята наших освітян, згадується мудра істина великого українського педагога Василя Сухомлинського: «Рідне слово – це могутній засіб виховання патріотичних почуттів. Воно – ніби стежинка, прямуючи якою, дитина здобуває громадянську зрілість, осмислює, хто вона, якому народові, якій землі зобов'яза­на своїм життям і щастям».
 
Освіта є стратегічною основою  розвитку  особистості,  а  відтак – і суспільства, нації, держави. Безперечно, що її рівень залежить  від вчителя, викладача, вихователя. Приємно відзначити, що освітня галузь району щораз піднімається  на вищу  сходинку. І в цьому  найперше завдячуємо наполегливій праці педагогів, їх творчому  пошуку,  багатогранному таланту, небайдужості  до наших дітей та молоді, бажанню зробити Україну частинкою європейської цивілізованої спільноти. Впевнений, що Ви зробите все можливе для розквіту держави, становленню патріотизму, освіченості, високоморальності, незламності духу. Тож хочу запевнити, що і влада  не буде стояти  осторонь  освітянських  проблем,  а й надалі робитиме  все  можливе  для  здійснення  вашої  високої  місії.

Дорогі освітяни! В  День свята сердечно вітаю усіх, хто вчить і виховує дітей  та молодь, хто  організовує  освітню справу, хто працював і  працює  у цій  багаточисельній і важливій сфері, – з Днем працівників освіти. Бажаю  Божої  ласки  і благодаті, мудрості і виваженості  у  прийнятті  важливих  рішень, плідних ужинків  на шляху  оновлення  і розвитку  освіти. Нехай  цей день буде осяяний квітами, усмішками друзів, а життєва  нива – багата  на добро  і щастя.

З повагою 
голова районної
державної адміністрації                                                                              Олександр Кеніз

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *