Привітання голови райдержадміністрації Олександра Кеніза з Днем працівників соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери Надвірнянщини! Прийміть щирі побажання з нагоди професійного свята.
 

Шановні працівники соціальної сфери Надвірнянщини! Прийміть щирі побажання з нагоди професійного свята.
 
На Ваші плечі покладені важливі завдання – допомоги та підтримати тих, хто того найбільше потребує: літнім людям, соціально незахищеним, із обмеженими можливостями чи тим, хто волею долі опинився у складних життєвих обставинах. Робота працівників соціальної сфери вимагає не просто сумлінного виконання службових обов’язків, а насамперед людяності, розуміння, милосердя.
 
Саме від соціальних працівників залежить ефективність реалізації державної соціальної політики, яка стала на шлях реформування. Розпочато зміни не тільки у структурі роботи соціальних служб, а й визначено нові, індивідуальні підходи до кожного, хто потребує соціального захисту.
 
З початком військового протистояння на Сході України соціальні працівники взялися підтримувати людей, що пережили всі жахіття війни, це – переселенці, військовослужбовці та члени їх сімей, учасники бойових дій тощо. Завдяки наполегливій роботі за досить короткий час працівники соціальної сфери зуміли напрацювати правильні підходи до соціального захисту таких категорій громадян.
 
Отож, у день професійного свята прийміть найщиріші слова вдячності за щоденну, наполегливу та самовіддану роботу, за те душевне тепло, яке Ви відаєте людям. Миру та злагоди, впевненості у своїх силах, наполегливості та невичерпної енергії, сімейного затишку та благополуччя Вам та Вашим родинам.

З повагою

голова районної
державної адміністрації                                                                                         Олександр Кеніз  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *