Привітання голови райдержадміністрації Олександра Кеніза з Днем журналіста

Дорогі журналісти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. День журналіста – свято наполегливих та справедливих людей, які своєю щоденною працею розбудовують демократичне суспільство.

Дорогі журналісти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. День журналіста – свято наполегливих та справедливих людей, які своєю щоденною працею розбудовують демократичне суспільство.

Саме від Вас, шановні майстри слова, залежить, яка правда залишиться нашим нащадкам. Ви формуєте суспільну думку та вказуєте вектор розвитку нашої країни. Журналіст – це професія професій, це клопітка праця, яка потребує постійного самовдосконалення, це вміння бути відвертим із самим собою, вміння відділяти зерно від полови. Віддане служіння обраній справі, розуміння, доброта та справедливість надвірнянських журналістів винагороджуються найвищою подякою – довірою та повагою краян.

На шпальтах газет, на сторінках Інтернет-видань, у теле- та радіоефірі надвірнянські медіа щодня доводять свою відданість істинам журналістики. Ми, представники влади, вдячні Вам за наполегливий пошук правди, за незаангажований погляд та об’єктивне подання важливих для громади тем.
Сучасне суспільство вимагає від журналістів не лише хисту та професійних навичок, але й неабиякого рівня суспільної свідомості та патріотизму. В час, коли триває гібридна війна проти Української держави, в якій інформаційна складова є однією із ключових, саме майстри слова показують світовій спільноті реальну картину подій на Донбасі та розвінчують ворожі міфи. За що Вам, працівники медіа, низький уклін.

У день професійного свята вітаю всіх творців надвірнянського медіа-простору: журналістів-початківців, досвідчених майстрів слова та ветеранів професії. Бажаю Вам добра, натхнення й творчих злетів, гострого пера та цікавих тем. А нам усім – мирного неба та виключно добрих новин.


Із повагою, 

голова районної

державної адміністрації                                                                           Олександр Кеніз

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *