«Психолог+і=Я»

  

  

Нещодавно в Надвірній стартував комплексний цикл семінарів «Психолог+і=Я». Мета якого збагатити нашу громаду знаннями з психології, які можна практично застосувати у своєму житті. Його було організовано за підтримки голів районної ради Івана Гурмака та районного комітету профспілки працівників державних установ Богдана Вінтоняка. Захід відбувався за сприяння НСОУ ПЛАСТ Станиця Надвірна, Молодіжної ради райкому профспілки працівників держустанов, ГО «Надвірнянський благодійний фонд оборони» і ресурсним центром «Фундація ІІровідник».
Також відбулося обговорення стосовно поєднання даних елементів в єдину, практично-діючу систему життєвих якостей. Свою розповідь психолог з Львівщини Роман Зіненко спрямував на втілення цих принципів в життя тих сімей, що страждають від дії травматичних і стресових факторів навколишнього середовища та синдрому залежності. На семінарі було запропоновано програму навчання психологів спрямованого на роботу з травмою Львівського інституту психічного здоров’я. Шляхом створення професійного об’єднання та фокус групу по роботі з травмою планується допомагати волонтерам, воїнам АТО та психологам відновлювати їхні життєві сили.
Загалом нашу роботу було проведено з ліцеїстами Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату, студентами Надвірнянського коледжу НТУ, психологами, пластунами Станиці Надвірна та активними волонтерами.
Захід відвідав завідувач відділу соціального захисту та правової роботи обласного комітету профспілки працівників державних установ Василь Моцюк. Він позитивно оцінив нашу роботу та побажав успіхів у здійсненні наших ідей та задумів.
Прикро, що не всі громадські організації відгукнулися на наше запрошення.
Семінар завершився врученням сертифікатів від голови районної ради та голови ГО «Надвірнянський БФ оборони» Богдана Вінтоняка. У привітальному слові заступник голови районної ради Ігор Писклинець побажав учасникам постійно навчатися бо життя це постійний процес навчання і розвитку особистості.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *